شیطنتهای دوران مدرسه

قبل از اومدن خانوم مریدی ، توی کلاس فاطمه یاداشتی برایم فرستاد که روی آن نوشته بود،

 کیمیا امروز نوبت کیه حساب دوربینها رو برسه .

جواب نوشتم ،

گلنوش و مونا دوربینها رو از کار بیاندازند ، نیلوفر هم توی راهرو کشیک بده .

تیم ما مثل یه ارتش منظم و دقیقه ، هیچکس از دستورات سرپیچی نمیکنه، برای همین از بهترین و موفقترین گروههای مدرسه هستیم .

روژین که متخصص تقلید حرکات و صدای معلمهاست از در وارد شد و مثل خانوم مریدی اول رفت یه نگاهی به تخته انداخت بعد رو به کلاس کرد وگفت :  به به  می‌بینم که امروز اسم کسی روی تخته نیست ، آفرین آفرین من به همه شما افتخار میکنم درست مثل خودش با همان حرکات دست و صورت . بعد سریع رفت و سرجایش نشست ،انگار اصلا خبری نبوده . بچه ها هنوز درحال خنده بودند که خانوم مریدی وارد شد .

نگاهی به تخته انداخت و رو به کلاس کرد، کیفش رو میز گذاشت ، دست درجیب مانتوش کرد و در حالی که سرش رو به بالا و پایین حرکت میداد، لبخند زد و گفت: به به می‌بینم که امروز اسم کسی روی تخته نیست ، آفرین آفرین من به همه شما افتخار می‌کنم . تکالیفتون رو بذارید تا بررسی کنم.

خانوم مریدی بهترین و مهربونترین معلم مدرسه است و همه بچه ها دوستش دارند با همه رفیقه، مثل خواهرمون می‌مونه، خوب ، ما عادت کردیم با همه چی شوخی کنیم و بخندیم ، شما ندیده بگیرید.

 

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
پیمان

با سلام وبلاگ زیبایی دارید. چنانچه مایل به تبادل لینک با من هستید ابتدا وبلاگ مرا با نام دلخواه خودتان در وبلاگ خود لینک کنید بعد در وبلاگم به من اطلاع دهید تا بلافاصله شما را لینک کنم. با تشکر

Asal

سلام عالی بود فوق العاده بود جالب زیبا دوست داشتنی وای خیلی خوشم اومد ببین ما تو یه استانی هستیم نماینده ها نه اینکه خیلی باهوش مثل خرگوش بودجه اضافه میارن بر می گردونن به دولت اخی حیونی ها خیلی به بیت المال احترام می ذارن به جون خودشون . تازه تو شهرمون هر وقت طرح میدون و جداول خیابونها عوض می شه متوجه می شیم شهردار عوض شده تازه یه شهردار داشتیم بنده خدا خیلی برا شهرمون زحمت کشید می دونی درختای طبیعی رو قطع کرده به جاش درختهای زیبای مصنوعی گذاشته این بنده خدا هم مدافع حفاظت از محیط زیست بوده واه واه چه حرفی بود اقا کجا مسئولین از ماشین دولتی استفاده می کنن استغفرالله کفره اونا هم به بیت المال احترام می ذارن . به جون خودشون باور کن چنان عبادت می کنن البته تو نماز خونه اداره همه باورشون دارن بی انصافی نکن تو هم باور کن هیس بذار به مشکلاتشون برسن خانماشون خرجشون زیاده خوب بنده خداها چی کار کنن باید یه کم از سرمایه من و تو هم استفاده کنن یه کم دست و دل باز باشیم گناه دارن [عصبانی] به اون چه ربطی داره که چند هزار نفر گرسنه هستند راستش حالم ازشون بهم می خوره [اوغ]می بینم فقط من نیستم حرص میخورم مثل من زیادن البته